Vrata naše škole su i zvanično otvorena!

Utisci nakon održanog događaja Doručak sa mehatroničarima u Privrednoj komori Srbije su se slegli i naš timski uspeh otvara zvanično vrata škole.

Klett DUAL tim je osmislio da se škola predstavi kroz zanimljivi, profesionalni i interaktivni mozaik koji ujedno predstavlja koncept rada i internu kulturu naše škole. Doručak sa mehatroničarima je objedinio zvaničnike, predstavnike škole, naše predane nastavnike i prve polaznike na koje smo posebno ponosni a čak i profesionalne glumce koji su na svoj umetnički način predstavili realne situacije iz života. 

Ovim putem Klett DUAL škola želi da se zahvali na velikom odzivu zvanica iz zemlje i inostranstva koji su svojim prisustvom upriličili zvanični početak rada škole. Budite u toku - imamo još mnogo sjajnih ideja. Dobrodošli u Klett DUAL školu! 

https://www.ekapija.com/people/2414794/ferdinand-ayen-ceo-klett-dual-kursevi-industrijske-mehatronike-od-marta-u-beogradu

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=46359628.02.2019.

povratak